Firma

Właściwa izolacja przeciwwodna obiektów budowlanych jest kluczowa dla bezpiecznego i długotrwałego użytkowania każdej inwestycji.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, wspieramy klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań hydroizolacyjnych dopasowanych do konkretnych wymagań projektowych.

Specjalizujemy się w systemach zabezpieczeń wodochronnych dla budownictwa inżynieryjnego oraz kubaturowego zarówno dla części podziemnych jak i naziemnych konstrukcji.

Zapraszamy do współpracy!

Budmech Systemy Hydroizolacji należy do grupy marek spółki Budmech. Zapraszamy do zapoznania się z całością działalności firmy na www.budmech.pl

  • Współpracujemy z biurami projektowymi w zakresie doboru rozwiązań izolacji przeciwwodnych – analiza projektów, rozwiązania CAD, specjalistyczna gama produktów do izolacji i uszczelnień konstrukcji zgodna z europejskimi normami EN 13967, EN 13969, EN 13707, EN15814.
  • Optymalizujemy koszty inwestycji – dobieranie bezpiecznych rozwiązań adekwatnych do rodzaju i przeznaczenia obiektów.
  • Przeprowadzamy analizy i oceny stanu budowy przy współpracy z rzeczoznawcami.
  • Przygotowujemy szczegółową wycenę rozwiązań wraz z realnymi zużyciami materiałowymi, na życzenie klientów opracowujemy kosztorysy robót uwzględniające nakłady materiałowe i robocze oraz dokumentacje warsztatowe i powykonawcze robót.
  • Prowadzimy szkolenia dla firm wykonawczych na budowach – ocena prac dokumentowana raportami, certyfikatami oraz budowanie wspólnej bazy obiektów referencyjnych.
  • Oferujemy rozwiązania zarówno dla nowo powstających obiektów, jak te przeznaczone do napraw i uszczelniania konstrukcji – szeroka gama żywic iniekcyjnych na bazie poliuretanów, żeli akrylowych, epoksydów, żywic akrylowych, siloksanów i krzemianów.

© Copyright - Budmech Systemy Hydroizolacji