Bogata oferta produktów do uszczelniania i naprawy konstrukcji podziemnych, nowych konstrukcji, renowacji, konserwacji konstrukcji.

Konstrukcje betonowe oraz miejsca, gdzie wykorzystana jest mieszanka z dodatkiem cementu, wraz z upływem czasu narażone są na działanie czynników kinetycznych, wpływających na postęp korozji stwardniałego betonu. Nieprawidłowa izolacja fundamentów czy działanie wód gruntowych może w następstwie doprowadzić do powstawania przecieków wewnątrz  tego typu konstrukcji. Pomimo tego, że proces należy do rodzaju nieodwracalnych, istnieje skuteczny sposób na jego zahamowanie.

Iniekcja jest jedną z najbardziej przyjaznych i skutecznych metod naprawy zarysowanych konstrukcji żelbetowych. Przewagą stosowania tego typu zabiegów ciśnieniowych nad tradycyjnymi metodami jest nie tylko krótki czas realizacji ale przede wszystkim brak uciążliwych wykopów i kosztownych zmian w odkrywaniu fundamentów.

Aby iniekcja przeprowadzona została pomyślnie przy wykorzystaniu odpowiedniego środka, konieczna jest właściwa analiza przypadku. Elementy , które powinny zostać uwzględnione w ocenie to m.in stan przegrody i rodzaju materiału użytego do jej skonstruowania, rodzaj i przebieg rys, szerokość i  zmienność rozwarcia, warunki cieplno – wilgotnościowe, obecność wilgoci lub wody oraz warunki użytkowania obiektu.

Żywice Akrylowe

  • zróżnicowane czasy reakcji od kilku sekund do kilkunastu minut
  • wybitne możliwości retencji wody
  • doskonała przyczepność do podłoży
  • przyjazny dla środowiska (nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników)

Żywice Akrylowe, Hybrydy

  • zdolność mieszania z wodą
  • chroni zbrojenie przed korozją
  • doskonała odporność na rozdarcia i elastyczność
  • pęcznienie w wodzie po stężeniu

PC 509 ZL Acryl

Elastyczny 4-składnikowy żel akrylowy, opracowany specjalnie do wstrzykiwania lub lub ponownego wstrzykiwania do przewodów iniekcyjnych, oraz iniekcji kurtynowej. Żelowanie produktu nie następuje w sposób nagły, tak  jak w przypadku innych żelów akrylowych, a lepkość rośnie w sposób liniowy. Doskonała przyczepność do podłoża i regulowany czas reakcji.

PC 509 Rubber Acryl

Wzmocniony polimerem, 5-składnikowy żel akrylowy o doskonałych właściwościach fizycznych, wysoce elastyczny, do uszczelnienia pracujących rys, pęknięć i porów w betonie, iniekcji kurtynowej, uszczelniania dylatacji, wypełniania węży iniekcyjnych, możliwość stosowania w środowisku suchym.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty, chcesz poznać więcej szczegółów, wziąć udział w szkoleniu lub omówić warunki współpracy handlowej, skontaktuj się z nami: