Bogata oferta produktów do uszczelniania i naprawy konstrukcji podziemnych, nowych konstrukcji, renowacji, konserwacji konstrukcji.

Konstrukcje betonowe oraz miejsca, gdzie wykorzystana jest mieszanka z dodatkiem cementu, wraz z upływem czasu narażone są na działanie czynników kinetycznych, wpływających na postęp korozji stwardniałego betonu. Nieprawidłowa izolacja fundamentów czy działanie wód gruntowych może w następstwie doprowadzić do powstawania przecieków wewnątrz  tego typu konstrukcji. Pomimo tego, że proces należy do rodzaju nieodwracalnych, istnieje skuteczny sposób na jego zahamowanie.

Iniekcja jest jedną z najbardziej przyjaznych i skutecznych metod naprawy zarysowanych konstrukcji żelbetowych. Przewagą stosowania tego typu zabiegów ciśnieniowych nad tradycyjnymi metodami jest nie tylko krótki czas realizacji ale przede wszystkim brak uciążliwych wykopów i kosztownych zmian w odkrywaniu fundamentów.

Aby iniekcja przeprowadzona została pomyślnie przy wykorzystaniu odpowiedniego środka, konieczna jest właściwa analiza przypadku. Elementy , które powinny zostać uwzględnione w ocenie to m.in stan przegrody i rodzaju materiału użytego do jej skonstruowania, rodzaj i przebieg rys, szerokość i  zmienność rozwarcia, warunki cieplno – wilgotnościowe, obecność wilgoci lub wody oraz warunki użytkowania obiektu.

Żywice Epoksydowe

  • Bardzo niska lepkość
  • Dobra penetracja, nawet w włoskowate pęknięcia
  • Bardzo dobra przyczepność do betonu, drewna i metalu
  • Może być stosowany w niekorzystnych warunkach, w tym w niskich temperaturach
  • Wyjątkowe właściwości mechaniczne
  • Szybkie utwardzenie

Zastosowanie:

Stosowany do strukturalnej naprawy pęknięć w betonowych słupach, belkach, drewnianych przęsłach.

Kotwienie prętów gwintowanych w betonie, pęknięcia w murze.

PC Structo Inject 1380

Standardowa żywica epoksydwa o niskiej lepkości przeznaczoną do wtłaczania, używana do napraw strukturalnych pęknięć w betonowych słupach, belkach, drewnianych przęsłach, zakotwiczania gwintowanych prętów w betonie, pęknięć w robotach kamieniarskich.

PC Structo Inject 1390

Żywica epoksydowa o bardzo niskiej lepkości i podwyższonych właściwościach mechanicznych i fizycznych, wydłużonym czasie wiązania, przeznaczona do siłowego sklejania rys suchych, napraw strukturalnych pęknięć w betonowych słupach, belkach, drewnianych przęsłach, zakotwiczania gwintowanych prętów w betonie, pęknięć w robotach kamieniarskich. Możliwość pracy przy niskich temperaturach.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty, chcesz poznać więcej szczegółów, wziąć udział w szkoleniu lub omówić warunki współpracy handlowej, skontaktuj się z nami: