Systemy iniekcji to wyspecjalizowany segment działu hydroizolacje, promujący nowoczesne materiały i technologie budowlane w zakresie uszczelniania, naprawy betonu i jego ochrony. Zdobyta wiedza i znajomość rynku i produktów pozwala nam na rozwiązywanie problemów klientów poprzez doradztwo techniczne, wsparcie inżynieryjne wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody były nie mało efektywne i zostały wyczerpane.

Zróżnicowany asortyment żywic iniekcyjnych został przetestowany na całym świecie, w ofercie możemy znaleźć produkty z certyfikacją do użytku w kontakcie z wodą pitną, a także takie, które spełniają surowe wymagania Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i posiadaja certyfikacje CE.

Obszar zastosowania:

uszczelnienie rys i pęknięć w konstrukcjach – uszczelnienie dylatacji – uszczelnienie styków roboczych – wypełnianie węży iniekcyjnych – bariery poziome

To co nas wyróżnia to współpraca z doświadczonym na rynku europejskim producentem, tj. firma TRADECC. Ponad 50-letnie doświadczenie tej firmy w zakresie uszczelniania i naprawy konstrukcji podziemnych pozwala nam łączyć wiedzę z najlepszymi praktykami.